Čárlí Svoboda z Rémy C

Rok 2010

Stručná rekapitulace ročníku.

1.LIGA

Družstva

Naprosto zaslouženě a "bez ztráty kytičky" vyhrálo družstvo MIPRANE, které se opíralo o vyrovnanou dvojicí singlistů Adam Šťastný a Petr Bureš, které dobře doplňoval Petr Jakubec, tabulka který byl vynikající zejména v deblech.

Réma A těžila v singlech z kvalitní hry Romana Čepka a nezdolného bojovníka Pepy Haška v singlech. Ty doplňoval Láďa Moc. Především v deblech.

Třetí místo Peček A bylo tak trochu překvapením, ale družstvo ve složení Benář, Lerch, Urban a Zedník je velice vyrovnané a na dobré úrovni, takže za sebou nechalo favorizované soupeře.

Výkonostní pokles zaznamenala družstva Réma B i LTC Poděbrady A. V případě Rémy B to byly dva faktory - hráči jsou opět o rok starší a zejména prakticky nehrál jejich nejlepší borec 2009 Roman Procházka, kterého ostatní nenahradili. U LTC A je problém především v tom, že soutěž odehrají prakticky ve dvou (Sochor, Kavka), které doplňuje v deblu Rož. To je málo a potřebovali by také "novu krev".

Křinec si udržel svoji posici a soutěž by měla opustit Libice, která tentokráte hrále bez "krajánků" a CHÁRON Nymburk.

Jednotlivci

K tabulce není co dodat. Snad je to, že systém zpracování výsledků nedává kompletní pořadí všech hráčů, takže se tam nenajdou. tabulka


2.LIGA

Družstva

LIga neregistrovaných pevně "zakotvila" na Loučeni, kde ke známým bojovníkům Jirkovi Peťurovi sen. a Hollerovi tabulka již v roce 2009 přibyl výborný mladý Netík, kterého a nyní i mladý Peťura, který ukončil závodní činnost. Postupují do 1.ligy a mohli by i tam "udělat díru do světa". Blahopřejeme.

Druhé Tatce těží ze širokého kádru bojovníků, kteří nedají na kurtech zadarmo ani míček. Pokud však budou chtít hrát 1.ligu, na kterou získali svým druhým místem právo, budou to asi mít těžké.

Postup se spíše očekával u Dobřichova, ale ten jim "o chlup" unikl. Soutěž opouštějí Křinec B a nečekaně i Městec Králové A. Křinec se špatně scházel a podle předběžných informací družstvo končí. Městec by se měl asi vrátit po roce zpět do 2.ligy. Prospěl by mu širší kádr hráčů.

Jednotlivci

Pořadí nejúspěšnější borců vidíte ve vložené tabulce. Není k ní co dodat.

tabulka

S ohledem na systém zpracování výsledků se ostatní "nenajdou".


3.LIGA

Družstva

Naprosto suverenní postup Mlsných psů z Nymburka a zasloužený postup družstva z Lysé. tabulka "Mlsný pes" Pavel Beneš v soutěži neprohrál a stal si i atraktivní svým herním projevem, kdy k solidní celodvorcové hře přidal servis z vysokého výskoku. Vedle něho hrají dobře i další členové družstva - Radek Hanuš a další Petr, tentokráte Mls.

Lysá si postup zasloužila, ale asi to nebude mít ve 2. lize jednoduché. Nemá totiž vyloženého "tahouna", který by byl schpen zvrátit výsledek utkání v těžkých soubojích.


Jednotlivci

tabulkaZdá se, že tahle tabulka asi není správná, protože nezobrazuje dostatečný počet hráčů, ale nic jiného není.


Ročník 2010 skončil, ať žije ročník 2011.