Vydra ze Sadské dobíhá dlouhý míč a vrací čopem

AKTUALITY

Obsah stránky je určen k vkládání novinek, které by měly zajímat nejen vedoucí družstev, hráče, ale i širokou veřejnost.

diváci za plotem

Tenisová zimní sezóna 2012/2013

Hlavní tenisová sezona již dávno skončila, ale ty tam jsou doby, kdy hráči vzali rakety opět do ruky až na jaře. Na okrese Nymburk je několik míst, kde je možno hrát pod střechou. Namátkou – Lysá nad Labem, Nymburk, v Poděbradech dokonce na 3 místech

Rozhodli jsme se připravit možnost si zahrát v hale, a to na dvorcích TJ LTC Poděbrady. Mají tam dva antukové dvorce v kryté nafukovací hale. Termíny a systém bude ještě zpřesněn.

Zúčastnit se mohou všichni neregistrovaní tenisté, a to nejen z Nymburska. Hraje se ve věkových kategoriích do 55 a nad 55 let s tím, že rozhodující je rok narození. Organizátoři upozorňují, že bude podmínka neregistrace kontrolována.

Zda se turnaje budou skutečně konat se rozhodne na deblovém turnaji 1.9.2012.

Konkrétní hrací systém bude upřesněn v návaznosti na přihlášky, ale předpokládá se, že se bude hrát ve skupinách na jeden set s tím, že konečné pořadí každého turnaje bude určeno vzájemnými zápasy dvojic v pořadí, jak se umístily ve skupinách. Každý turnaj se boduje. Po ukončení série bude vyhlášeno konečné pořadí v obou věkových a vítězové obdrží poháry.

Celostátní soutěž neregistrovaných tenistů

Zatím jsme měli jen kusé informace, že obdobné soutěže jako je ta naše, jsou i v jiných oblastech. Nyní došla nabídka od organizátorů celostátní soutěže vycházející z okresů s následnými boji v nadstavbách v rámci ČR. Můžete se na ní podívat.

Webové prezentace Ligy neregistrovaných

Díky operativnosti databázově řešení prezentace od Petra Berného zůstává tento web i pro rok 2012. Pro neinformované, ten web je na adrese http://www.tenisnymburk-liga.wz.cz/.

Udrží se i druhá webová prezentace, která má charakter spíše archivní a ilustrační. Ta je na adrese http://tenisnymburk-liga.borec.cz/.